طراحی سایت

سایت شما یک ویترین برای کسب‌وکار شماست!

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی فقط آن چیزی نیست که به نظر می رسد؛ طراحی، نحوه کارکرد آن است.
Steve Jobs
American business magnate

ضرورت داشتن سایت

امروزه سرعت پیشرفت تکنولوژی در دنیا بسیار افزایش یافته و زندگی افراد روز به روز بیشتر از قبل به تکنولوژی وابسته می‌شود. رونق استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، فضای مجازی را بیش از قبل گسترش داده است و سبب شده تا افراد بیشتری نیازهای خود را از طریق وب ‌سایت‌ها برآورده سازند.
به عبارت دیگر داشتن یک وب سایت برای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی است با این تفاوت که شما در وب سایت خود می‌توانید  با صرف هزینه‌ای به مراتب کمتر اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب‌تر را داشته باشید.

بیشتر بخوانید

توسعه برند به کمک سایت

برند موجودیت و هویت یک کسب و کار است و آن چیزی است که در ذهن مصرف‌کنندگان نقش می‌بندد و سبب تمایز یک کسب و کار از بقیه می‌شود.
وب سایت مناسب‌ترین و مفیدترین بستر برای شناخته شدن برند کسب و کار شماست. بی شک برند‌سازی در سئو اگر به درستی انجام شود، می‌تواند تاثیر بسیار چشمگیری در پیشرفت و ارتقا سئو و در نتیجه موفقیت کسب و کار مورد نظر داشته باشد. بنابراین لازم است که برندینگ را از همان ابتدا بسیار جدی گرفته و  برندینگ در سئو را به عنوان یکی از مهم‌ترین راه‌های برندسازی مورد استفاده قرار داد.

بیشتر بخوانید

کسب اعتبار به کمک سایت

داشتن وب ‌سایت نشان به‌روز بودن و اهمیت دادن به مشتریان است که سبب افزایش اعتماد در آن‌ها گشته و شهرت و اعتبار شرکت یا سازمان را بالا می‌برد. مردم به دنبال اعتماد‌کردن به یک کسب و کار هستند به همین منظور اکثراً قبل از خرید و سرمایه‌گذاری برای بررسی اعتبار شما به وب سایت شرکت مراجعه می‌کنند و سپس به بررسی محصول یا خدمات شرکت می‌پردازند. یک وب سایت علاوه بر اینکه به کسب و کار شما رونق می‌دهد و  باعث بیشتر شناخته شدن و سرعت بخشیدن به اعتبار کسب و کار شرکت می‌شود.
مشتریان معمولا از کسب و کار‌هایی که وب سایت ندارند یا از وب سایت ضعیفی برخوردارند دوری می‌کنند.

بیشتر بخوانید

چرا ما متفاوت هستیم؟

به برند شما هویت می‌دهیم

نیاز مخاطب را درک می‌کنیم

با استاندادهای جهانی کار می‌کنیم

سابقه‌ی خوبی داریم

سفارشی کار می‌کنیم

سیستم کنترل کیفیت قدرت‌مندی داریم

مشاوره رایگان در زمینه‌ی طراحی سایت

سرعت فوق‌العاده بالا، طراحی اختصاصی و حرفه‌ای، رعایت اصول سئو، سادگی پنل مدیریت، عملکرد بسیار خوب سایت و پشتیبانی یک‌ساله از مهم‌ترین مزایای سایت‌هایی است که راه‌اندازی می‌کنیم.

اسکرول به بالا