طراحی نرم افزار

محتوا به زبان ساده یعنی اطلاعات. خوب یا بد!!!

محتوای سئو شده

محتوای خلاقانه

صحت سنجی محتوا

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا به فرایندی در کسب و کار گفته می‌شود که با تولید محتوای جذاب، مفید و مجاب کننده باعث جذب و درگیر شدن مخاطبان کسب و کار می‌شود.
Joe Pulizzi
AUTHOR

اهمیت بازاریابی محتوایی

همراه و همگام‌بودن با تکنولوژی از اصلی‌ترین دغدغه‌های سازمان‌های بزرگ و رو به رشد است، البته همیشه تردیدهایی پیرامون موفقیت یا عدم موفقیت بهره‌گيري از تكنولوژي‌هاي جديد وجود دارد. برنامه‌ريزي دقيق و پشتيباني مجموعه پارس به سازمان‌ها كمك مي‌كند تا بر دغدغه ترديد در موفقيت ابزارها و تكنولوژي‌هاي جديد فائق آيند. امروزه بسياري از سازمان‌ها برای رفع نیازهای خود در حوزه فناوری اطلاعات اقدام به خرید نرم‌افزارهاي آماده از شرکت‌های تولید نرم‌افزار می‌کنند؛ در نرم‌افزارهای قدرتمندی که شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری توسعه می‌دهند، تمام تلاش بر آن است که نیازهای هر سازمانی با همان بسته نرم‌افزاري آماده مرتفع شود. در عين حال، در اکثر اوقات هزینه و امکانات نرم‌افزار خریداری‌شده بسیار بیشتر از نیاز سازمان می‌باشد.
پارس ایکامرس توانمندي توسعه نرم‌افزارهای های قدرتمند و اختصاصی سازمان‌ها را دارا می‌باشد. با توجه به آن‌كه راهكارهاي ارائه‌شده مطابق با نيازهاي خاص سازمان‌ها توسعه مي‌يابد، نیازمندی‌ها را بسيار بهتر از نرم‌افزارهای آماده موجود در بازار پاسخ مي‌دهد. متخصصان شركت زاوش با ماهيت کسب و کارها آشنا هستند و راه‌حل تحویلی آن‌ها منطبق بر نیازمندی‌های خاص سازمان‌ها می‌باشد.

بیشتر بخوانید

طراحی اختصاصی

قبل از اینکه مرحله تولید نرم افزار و اپلیکیشن شروع شود بسیار مهم است که طرح گرافیکی آن (رابط کاربری یا یو آی – UI ) طراحی شود. این امر باید توسط متخصص طراح با تجربه (و حتی نه یک طراح خوب که تخصصش طراحی اپلیکیشن نیست) پیاده‌سازی شود و شما قبل از اینکه برنامه نویس کد نویسی را شروع کند بایستی نمایی از تمام صفحات و فرایند های نرم افزار و اپلیکیشن داشته باشید تا بتوانید نظر خود را اعمال کرده و از اینکه در نهایت همان چیزی که مد نظر شماست پیاده‌سازی شود مطمئن شود و مهم‌تر از دوباره کاری جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید

ارتقاء پذیری و پشتیبانی

تولید نرم افزار و اپلیکیشن تنها گام اولیه موفقیت ایده شماست و در بسیاری از موارد شاید کوچکترین قدم! پس از آن، وقتی مشتریان شما اپلیکیشن را نصب می‌کنند امکاناتی را طلب می‌کنند که فقط در صورت افزودن این امکانات پله های موفقیت را پشت سر خواهید گذاشت. اینکه تیمی که اپلیکیشن را تولید کرده در کنار شما باشد بسیار با اهمیت تر از خود پروسه تولید است. از این رو توصیه همیشه به همکاری با یک شرکت است تا شخص و از بین شرکت ها سعی کنید اگر با شرکت های نوپا قصد همکاری دارید از اینکه این شرکت ها ۲ یا ۳ سال دیگر هنوز هم وجود دارند که شما را همراهی کنند مطمئن شوید.

بیشتر بخوانید

چرا ما متفاوت هستیم؟

برنامه ریزی و امکان سنجی

درک نیاز مخاطب

تیم متخصص

پیاده‌سازی، آزمون و مستندسازی

استقرار و نگه‌داری سامانه

سیستم کنترل کیفیت قدرت‌مند

مشاوره رایگان در زمینه‌ی طراحی نرم‌افزارهای کاربردی

طراحی نرم‌افزار یک فرآیند تکراری است که از طریق آن نیازمند‌‌ی‌ها به یک برنامه کاری تبدیل می‌شوند.

اسکرول به بالا