بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

اگر بخواهیم حضور در شبکه‌های اجتماعی را به مسابقه‌ دو تشبیه کنیم؛ بهتر است این حضور را شبیه دو ماراتون در نظر بگیریم تا دو سرعت

محتوای یونیک

محتوای خلاقانه

صحت سنجی

بازاریابی محتوا

هدف رسانه‌های اجتماعی تبدیل مشتریان به یک ارتش بازاریابی داوطلبانه است.
Jay Baer
AUTHOR

بازاریابی شبکه‌‌های اجتماعی (SMM) چیست؟

از زمانی که استفاده از شبکه‌های اجتماعی افزایش چشمگیری داشته است و نفوذ آن در بین کاربران بیشتر شده است، خیلی‌ها به عنوان یک پلتفرم تبلیغاتی به آن نگاه ویژه‌ای دارند. اما بازاریابی شبکه های اجتماعی کار ساده‌ای نیست و تکنیک‌ها و ترفندهای زیادی دارد. برای پیاده کردن یک استراتژی موفق بازاریابی شبکه‌های اجتماعی  که از همان روز اول به خوبی کار کند گام‌هایی وجود دارد که باید آن‌ها را مرحله به مرحله طی کنید.

بیشتر بخوانید

اهمیت بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

بدون شک همان‌طور که شما ساعت‌ها از زمان خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف صرف می‌کنید، کاربران خیلی زیادی هم هستند که کمتر یا بیشتر از شما در این پلتفرم‌های اجتماعی حضور دارند. ضمن اینکه تمام هدف این رسانه‌ها برقراری ارتباط و تعامل بیشتر و دو سویه است که باعث می‌شود اثربخشی محتوا و فرایندهای بازاریابی شما بیشتر شود. به همین دلیل حضور کسب و کارها در شبکه های اجتماعی اهمیت زیادی دارد، ولی باید هر برندی با توجه به ماهیت شغلی، مخاطبان هدف و بسیاری از موارد دیگر بستر مورد نظر خود را انتخاب کند.

بیشتر بخوانید

به‌اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی

علاوه بر افزایش مستقیم ترافیک ورودی به وب‌سایت، این مسئله که عده‌ی زیادی همزمان از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند، زمینه‌ساز مزیت دیگری برای کسب‌وکارها می‌شود: افزایش تعداد مشتری‌ها به صورت ارگانیک. در حقیقت زمانی که محتوای ارائه شده از سوی شما برای عده‌ای جالب‌توجه باشد، آن‌ها محتوا را با دوستان و دیگر دنبال‌کننده‌هایشان به اشتراک می‌گذارند و به این شکل برای شما بازاریابی می‌کنند. حتی می‌توان گفت که تأثیر این فعالیت‌ آن‌ها، از انواع بازاریابی بهتر و بیشتر است، چراکه محصول شما توسط یک دوست، یا یکی از اعضای خانواده به دیگری معرفی می‌شود؛ این معرفی به مراتب تأثیرگذارتر از تبلیغات خود برند است و بیش از آنکه تبلیغ باشد، اطلاعاتی قابل اطمینان، از سوی منبعی تأییدشده است.

بیشتر بخوانید

چرا ما متفاوت هستیم؟

تیم فوق‌العاده خلاقی داریم

نیاز مخاطب را درک می‌کنیم

ما دغدغه تولید محتوای یونیک داریم

محتوا را به چشم دارایی می‌بینیم

سفارشی کار می‌کنیم

سیستم کنترل کیفیت قدرت‌مندی داریم

مشاوره رایگان در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

رسالت ما حمایت و ترویج محتوای اصیل است و در این راه از هیچ کوشش و کمکی دریغ نمی‌کنیم

اسکرول به بالا