تبلیغات آنلاین

تبلیغات سنتی را کنار بگذارید و ارزان و هدفمند تبلیغ کنید

دسترسی به بازار بزرگتر

کاهش هزینه تبلیغات

دسترسی به مخاطب هدف

امکان ردگیری نتایج

واقعیت این است که هیچ کس تبلیغات را نمی خواند. مردم آنچه را که به آن علاقه دارد می خوانند و گاهی اوقات آن چیز یک تبلیغ است.
Howard Gossage
Adman

اهمیت تبلیغات آنلاین

امروزه، اغلب مردم زمان خود در محیط کار یا در حین تفریح را در برابر صفحات مانیتور کامپیوتر یا دستگاه هوشمند و در حال استفاده از اینترنت می‌گذرانند. همچنان که شبکه‌های اجتماعی جایگزین دیدارهای و ملاقات‌های رو در رو با دوستان می‌شود، و جستجو برای اطلاعات به‌صورت آنلاین به‌جای جستجو در کتاب‌ها تبدیل به چیزی عادی می‌شود، استفاده کنندگان از تبلیغات هم توانایی بالقوه بسیار زیادی برای بازاریابی و تبلیغات محصولات و خدمات مختلف در فضای آنلاین و اینترنت می‌بینند.

بیشتر بخوانید

استراتژی تبلیغات آنلاین

داشتن استراتژی مانع این می‌شود که ما وقت، انرژی و بودجه خود را هدر دهیم. به کمک استراتژی منابع را تقسیم، دستورالعمل‌ها را تعریف و در واقع همه‌چیز را میزان می‌کنیم. مکتوب کردن و ارائه استراتژی محتوا در قالب یک سند به همه فرآیندهای کاری ما رسمیت و جدیت می‌بخشد.
این سند پس از تدوین در اختیار مدیران، مجریان و اعضای جدید تیم قرار می‌گیرد تا با شیوه انجام کارها آشنا شوند. این سند قرار است در یک مسیر طولانی چراغ راه ما باشد؛ اما این به معنای وحی منزل بودن آن نیست! سند استراتژی پیش از شروع کار تدوین می‌شود و در حین اجرای پروژه بروز، اصلاح و یا تثبیت می‌گردد و این فرآیند هرگز توقف نخواهد داشت.
ما تمام فرآیندها و دستورالعمل‌ها را مکتوب می‌کنیم تا به تیم مارکتینگ و مشتریانمان دید صحیحی از نحوه انجام کار بدهیم. این سند استراتژی محتوایی به ما می‌گوید: “چگونه می‌خواهیم به کمک محتوا به اهداف دیجیتال مارکتینگ‌مان دست یابیم؟”

بیشتر بخوانید

قصه‌گویی برند

برندها با رویکرد داستان‌سرایی، قصه‌ی پیدایش خود را بیان می کنند چرا که می دانند، یک داستان جذاب، به مراتب تاثیر گذارتر از آمار و ارقام خشک و گزارشات رسمی است. یک داستان زیبا باعث ایجاد ارتباطی تنگاتنگ بین کارکنان، پیمانکاران و فروشندگان با برند خواهد شد. یک قصه جذاب می تواند آنچنان تاثیری در شنونده بگذارد که هیچ‌یک از کانال‌های ارتباطی قادر به انجام آن نیستند.
با این وجود امروز مخاطب دیگر چندان علاقه‌ای به شنیدن قصۀ برند یا قصۀ موفقیت شخصی کارآفرینان ندارد. مخاطب تشنۀ قصه‌ای است که قهرمانش مشتری باشد نه برند حقیقتا آدم‌ها دوست دارند درگیر قصه‌ای بزرگ‌تر از قصۀ خودشان شوند.

 

بیشتر بخوانید

چرا ما متفاوت هستیم؟

دسترسی به کانال‌های متعدد داریم

نیاز بازار را درک می‌کنیم

بخوبی شرایط را تحلیل می‌کنیم

تیم متخصصی داریم

سفارشی کار می‌کنیم

دائما در حال بهبود روش هستیم

مشاوره رایگان در زمینه‌ی تبلیغات آنلاین

رمز تبلیغات آنلاین موثر استفاده هوشمندانه از ابزارهای دیجیتال و مدیریت هزینه میان آن‌ها است

اسکرول به بالا